Felhívás: közadakozás a kőrösi templomtorony felújítására

Felhívás: közadakozás a kőrösi templomtorony felújítására

Gyűjtést hirdetett a Kőrösi Református Egyházközség, mely a helyi templom tornyának javítását, megújítását szolgálja:

“A Kőrösi Református Egyházközség vezetőségének 2015. VIII. 25-i döntése értelmében a Kőrösi Református Templom tornyát idei év őszén lefestetjük, kijavíttatjuk, hogy községünk meghatározó, legidősebb épülete méltóképp nézzen ki. Templomunk nemcsak a református híveknek szimbólum, hanem az egész falu büszkesége is egyben. Ezért közadakozást hirdetünk, felekezeti hovatartozástól függetlenül, melybe mindenki érzése, hite és lehetőségei szerint kapcsolódhat be. Adakozni vagy Istentiszteletek alkalmával, vagy pedig Kamzik Eleonóránál, a gyülekezet gondnokánál lehetséges. Minden adományt szeretettel fogadunk és nyilvántartunk. Adakozni erre a nemes célra egészen október végéig, újbori Úrvacsorás Istentiszteletig lehetséges, bár a munkálatokat az időjárás miatt hamarabb elvégezzük. Bízunk benne, hogy közös erővel megújulhat az ősi templomunk tornya. Minden segítséget előre köszönünk!”

– forrás, fotó: Kőrösi Református Egyházközség FBHagyj üzenetet