Április elején tartják a beiratkozást az alapiskola első évfolyamába

Április 4-től 6-ig fog zajlani a beiratkozás a Rozsnyó város által fenntartott alapiskolák első évfolyamaiba – tájékoztatott honlapján a város. A Rozsnyói Református Egyházközség Alapiskolájában április 4-5-én tartják a beíratást.

Azok a szülők, akiknek gyermeke a 2022/2023-as tanévben kezdi meg az első osztályt, április 4. és 6. között 7:00 órától 16:30-ig írathatja be csemetéjét a városi fenntartású iskolába. A beiratkozással kapcsolatos részletes információk az egyes iskolák honlapján találhatók.

Rozsnyón két magyar tannyelvű alapiskola működik, a városhoz tartozó Fábry Zoltán Alapiskola és a Rozsnyói Református Egyházközség Alapiskolája.

A Rozsnyói Református Egyházközség Alapiskolája első évfolyamába április 4-5-én 8:00-12:00 és 13:00-15:30 óra között írathatják be a szülők a gyermekeket.

  • pr-i, Rozsnyó-vidék, fotó: pixabay.com

Related Posts

Gömöri gasztrofesztivállal veszi kezdetét a Rozsnyói Kulturális Nyár
Indul a nyári szezon a rozsnyói strandon
A városi hivatalban 6-tól 2-ig fogadják az ügyfeleket a meleg miatt