Meteorológusok: körülbelül még egy hétig tart a hideg idő

Körülbelül még egy hétig tart a hideg idő – tájékoztatott a közösségi hálón a Szlovák Hidrometeorológiai Intézet (SHMÚ).

A meteorológusok tájékoztatása szerint ennek oka az, hogy észak felől hideg levegő áramlik be a térségbe, ami a hőmérsékletekben is megmutatkozik. Az ilyenkor megszokottnál hidegebb idő körülbelül egy hétig tart még, majd újra emelkedni kezd a hőmérséklet – közölte a hidrometeorológiai intézet.

  • forrás: tasr

Related Posts

Vasárnap megérkezett az év első trópusi napja
A következő napokban már nem lesz talaj menti fagy, csapadék jön a hétvégén
Figyelmeztetést adtak ki a jegesedés miatt